לתפריט משלוחיםטלפוןניווט

 

יום בילוי משפחתי עם הילדים בנהריה

מדינת ישראל שופעת חגים ומועדים ולא רק משנכס אדר מרבים בשמחה, אלא כל השנה. כשהילדים שלכם בחופש זה זמן מצוין לקחת גם חופש מהעבודה ולנסוע לטייל ברחבי הארץ.

יום בילוי משפחתי עם הילדים יסייע לשפר לכולם את מצב הרוח ויאפשר לכם ליהנות מזמן איכות זה בחברתו של זה. אחד המקומות הכי מומלצים בארץ ליום טיול ייחודי ומהנה עם הילדים הוא נהריה.

צפון הארץ זה אחד האזורים הכי יפים ומרתקים שיש ובפרט כשמדובר על יום בילוי משפחתי. יש הרבה מאוד אטרקציות ואפשרויות ואתם רק צריכים לבחור את מה שמתאים לכם יותר בהתאם לצרכים, לדרישות, לאופי של המשפחה וכמובן לזמן שעומד לרשותכם לטובת הטיול.

מתחילים את הבוקר עם ארוחה טובה

ההמלצה שלנו היא לפתוח את היום עם ארוחת בוקר בנהריה. ארוחת בוקר בצפון משלבת גם מזון איכותי וטרי וגם חוויה נוספת, שהיא ישיבה במסעדה עם נוף משגע.  

ידוע שארוחת בוקר היא הארוחה הכי חשובה ביום ועל כן, אם תתחילו את היום שלכם במסעדה טובה באזור, תוכלו לאגור אנרגיות להמשך היום.

יש הרבה מסעדות בנהריה אבל ההמלצה שלנו היא לבחור מסעדה שמתמחה בארוחות בוקר, כדי ליהנות מחוויה כוללת מושלמת, שמותאמת בדיוק בשבילכם. מעבר לזה, כדאי להזמין מקום מראש כי המסעדות שמתמחות בארוחות בוקר בנהריה כמעט תמיד עמוסות מאוד.

אטרקציות באזור נהריה שמתאימות לכולם

יש הרבה אטרקציות באזור נהריה וההמלצה שלנו, אחרי כמובן שאכלתם ארוחת בוקר, היא להמשיך לסיור עם כל המשפחה בגן הבוטני. תוכלו להתרשם מצמחיה מיוחדת במינה, שלא ניתן לראות בשום מקום אחר בארץ.

מעבר לזה, תוכלו לצאת לסיור בגן הבוטני עם מדריך מקצועי, שיהפוך את הסיור לחוויה עוד יותר ייחודית. סיור מודרך בגן הבוטני יאפשר לכם ולילדים לקבל גם רקע היסטורי על האזור ובינינו, תמיד נחמד יותר שיש מישהו שיודע באמת מה קורה בשטח, שמלווה אתכם בטיול.

תוכלו ללכת עם הילדים לחדר בריחה ואם מזג האוויר יתאים גם לים. בנוסף, מומלץ מאוד לשלב גם תצפית קצרה באחת מהתצפיות היפייפות באזור נהריה. אפשר לשלב טיול בעיר בסגווי ובגדול, כל מה שרק תרצו אפשרי.

היתרון הכי גדול בנהריה הוא שהיא מתאימה בדיוק ליום בילוי משפחתי וכל מי שרק יחפוץ ימצא את מבוקשו שם. תבינו מראש מה האופי שאתם רוצים להעניק ליום הבילוי שלכם והעיר כבר תיקח אתכם לשם.

המשפחה מתגבשת וכולם חוזרים מרוצים

בשורה התחתונה, אין כמו יום בילוי משפחתי עם הילדים במקום שמאפשר גם למבוגרים וגם לקטנים ליהנות. אם אתם רוצים ליהנות מיום בילוי משפחתי מושלם ומבגבש, אנחנו ממליצים לכם לנסוע לנהריה.

 

טיול משפחתי באזור נהריה יאפשר לכם לשלב בין אוכל טוב, נופים יפים ואטרקציות נוספות שמתאימות לכולם. 


מסעדת פינגוין

04-9928855