לתפריט משלוחיםטלפוןניווט

מספר טיפים לפני הזמנת משלוח אוכל

הזמנת אוכל מבית עסק כלשהו היא אינה משימה מורכבת למדיי, אך עם זאת, ישנם כמה דברים אליהם כדאי לשים לב בטרם ותוך כדי הזמנת המשלוח, על מנת שאכן נוכל לקבל תמורה שווה לכסף שלנו.

לפניכם מספר טיפים אותם כדאי לממש בעת הזמנת משלוחים בצפון, במרכז או בכל מקום אחר בארץ. לגזור ולשמור.

קראו חוות דעת על בית העסק

כשאנו מזמינים משלוח אוכל ממקום כלשהו, אנו מצפים שהוא יהיה טעים, משביע ומספק.

לכן, אם אתם מעוניינים להזמין משלוח אוכל ממסעדה שאתם פחות מכירים או שמעולם לא אכלתם בה (כמו למשל משלוחים בצפון, בעת חופשה באיזור), רצוי לקרוא לפני ביקורות וחוות דעת על המקום באינטרנט.

בדרך כלל, חיפוש קצר בדף הפייסבוק של המסעדה או אפילו באתרי המשלוחים השונים ייתן לכם תמונה טובה וכוללת על איכות בית העסק, האוכל, זמן ההגעה, המחיר ועוד.

שאלו מהו זמן ההגעה המשוער

על אף שזמן ההגעה המקובל ברוב בתי העסק המבצעים משלוחי אוכל הינו עד 60 דקות, חשוב מאוד לשאול את בית העסק ממנו אתם מבצעים את ההזמנה תוך כמה זמן האוכל יגיע, וזאת במידה ופרט זה לא נאמר לכם בשיחה. כדאי שלא לפספס את הפרט הלכאורה קטן הזה, היות והוא חשוב במיוחד –

בייחוד כשאתם רעבים וממתינים לאוכל.

בנוסף, פרט זה ייתן לכם את האפשרות להיערך להגעת המשלוח בהתאם (לדוגמא: לחמם מראש תנור, בו ניתן יהיה לתת "מכת חום" לאוכל), כך שלא תיאלצו להמתין זמן רב לפני שתאכלו.

ודאו כי המנות אותן מציעה המסעדה זהות גם במשלוחים

במסעדות רבות, תפריט המשלוחים ותפריט המסעדה אינו זהה. העניין נובע מהעובדה הפשוטה שיש מנות, או אף חלקים מהמנה, שלא ממש ניתן להוציא במשלוחים (כמו למשל ביצים העשויות באופן מסוים).

על מנת שלא לחוות עוגמת נפש, רצוי לוודא מראש כי המנה אשר אותה אתם מעוניינים להזמין אכן תגיע אליכם כפי שהיא מופיעה בתפריט.

עניין זה יבטיח לכם כי תאכלו בדיוק את מה שאתם רוצים לאכול, או לפחות תוכלו לשנות את הזמנתכם בהתאם לאינפורמציה החדשה.

בתום ההזמנה, בקשו כי יחזרו על ההזמנה עבורכם

כולנו בני אדם, וטעויות בתום לב עשויות להיות מנת חלקנו לעיתים קרובות.

בהחלט ייתכן כי דעתו של האדם הלוקח מכם את ההזמנה הייתה מוסחת לרגע, בייחוד כאשר מדובר בבית עסק המקבל הזמנות באופן רציף ואינטנסיבי.

על מנת למנוע בעיות בהמשך, מומלץ לבקש מהטלפן שמדבר איתכם לחזור עבורכם על ההזמנה בסוף. כך, תוכלו לוודא כי שום דבר לא נשכח וכי ההזמנה נרשמה בדיוק כפי שאתם רוצים.

רטבים, סכו"ם ועוד

אם אתם זקוקים לסכו"ם חד פעמי או מעוניינים ברטבים, רצוי מאוד לציין זאת בפני בית העסק.

על אף שבדרך כלל הם מגיעים ביחד עם המנה ברוב בתי העסק, קיימות גם מסעדות אשר אינן מספקות סכו"ם חד פעמי או רטבים באופן אוטומטי.

 

בתיאבון!

מסעדת פינגוין

04-9928855