לתפריט משלוחיםטלפוןניווט

מספר טיפים לבילוי זוגי בצפון

להיות מסוגלים לקחת חופשה של כמה ימים מהחיים העמוסים שלנו זה משהו שכדאי לכל אחד מאיתנו ללמוד, בין אם אנחנו עושים זאת למען הזוגיות ובין אם פשוט כדי לנוח.

לכן, אם גם אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה נשמתם אווירה לרווחה מחוץ לעיר ובלי הלחצים בעבודה, הגיע הזמן שתעשו משהו בנידון.

אם יש יעד נפלא שתוכלו ליהנות בו בכל פעם מחדש זה צפון הארץ כמובן כי אין מקום יפה ומרגיע יותר מהאזור הזה. עם זאת, כולנו יודעים לומר שלפעמים אנחנו נוסעים לשם ואפילו משלבים בבילוי הזוגי ארוחת בוקר בצפון מושקעת ומפנקת אך החוויה אינה מספיק טובה.

למה זה קורה? ואיך נוכל להפוך את הבילוי הקרוב למשהו בלתי נשכח? אספנו עבורכם מספר טיפים שכדאי לכם לקרוא לפני היציאה לנופש.

תכנון מוקדם

יכול להיות שאתם אנשים ספונטניים ואתם חושבים על האפשרות של נסיעה לצפון כאשר את כל הפתרונות הלוגיסטיים של שינה ואוכל תמצאו תוך כדי תנועה.

עם זאת, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבדוק כמה שיותר פרטים מראש, כי למה שתעשו הכול "על הדרך"? חשוב לתת את הדעת על נושאים כמו:

-          האם אתם רוצים גם ללון בצפון או שכמה שעות של ירוק בעיניים יכולות להספיק לכם?

-          איפה אתם רוצים לאכול ארוחת בוקר בצפון? האם זה צריך להיות מקום מוכר, מיוחד וידוע או שאולי גם משהו פשוט יוכל לעשות את העבודה?

-          האם בתאריכי החופשה שלכם יש במקום פסטיבל שהייתם רוצים לבקר בו?

כאשר מדברים על נופש בצפון מדברים גם על מגוון פעילויות שאפשר לקחת בהן חלק, כמו למשל: טיול ג'יפים מאתגר, פסטיבלים שונים, קטיף של פירות העונה ועוד.

אם תרצו תוכלו בדרך כלל גם לבקר בכל מיני גלריות קטנות של אומנות כך שאין ספק שתחזרו מטיול כזה עם טעם של עוד אם תתכננו אותו מראש בצורה נכונה.

החליטו כמה אתם מוכנים להשקיע בנופש

לבסוף, אי אפשר כמובן לדבר על בילוי זוגי בצפון ולא לדבר על העלויות של חוויה כזאת כי כולנו יודעים שישראל זו לא מדינה שזול לבלות בה.

זה לא משנה אם אתם רוצים לשלב בכל החוויה גם לינה, ארוחת בוקר בצפון או אפילו עיסוי זוגי בספא כי בכל מקרה טוב תעשו אם תחליטו מראש על התקציב.

זה שאתם רוצים לבלות ביחד ולקחת חופשה קצרה מהחיים זה טוב ויפה, אך האם אתם באמת מוכנים להיכנס בשל כך לחובות כלכליים?

כמובן שהתשובה היא שלילית ולכן שווה להתייחס גם למחירים.

כדאי לדעת שיש אפשרות גם למצוא מידי פעם מבצעים מיוחדים לבילויים זוגיים, בין אם הם כוללים את ארוחות הבוקר, את הלינה או אפילו כניסה לכל מיני גלריות ופסטיבלים שונים.

 


מסעדת פינגוין

04-9928855