לתפריט משלוחיםטלפוןניווט
אירוע פרטי – מסעדה VS קייטרינג

בין אם מדובר בכמות המאמץ המושקעת או בפרטיות המתבקשת לצורך יצירת אווירה ואינטימיות, אין ספק שאם רוצים את האירוע המושלם יש לבחון טוב את היתרונות והחסרונות של כל קונספט אירועים ולהחליט בהתאם.

 

אירוע במסעדה – שיגעון או אסון?

אין ספק כי היתרונות לאירוע במסעדה בולטים ומוכרים לכולם. ראשית, ההכנה הנדרשת מבעל האירוע טרם הגעת האורחים היא מינימלית ומסתכמת בבחירת תפריט וסידור השולחן. גם לאחר עזיבת אחרון האורחים, לא נדרש מאמץ בסידור, שטיפת כלים וניקיון הבית. יחד עם זאת, לאירוע במסעדה ישנם גם חסרונות. ראשית, חוסר האינטימיות במסעדה עלול לגרוע מהאווירה המתבקשת. סבב הברכות יהיה מהוסס ומאופק יותר ובעל השמחה יפסיד את החום והקרבה אותם היה מקבל בין כתלי ביתו. בנוסף, גם אם התמזל מזלכם וקיבלתם שולחן צדדי או אפילו חדר פרטי, אין שום דבר המשתווה לחצר טובה, או סלון מרווח המאפשרים לאורחים לנוע בחופשיות מבלי להצטופף או להקים את כל הסועדים על מנת לצאת לשירותים או לשיחת טלפון.

 

אירוע קייטרינג אינטימי בבית

נדמה כי אירוח ביתי דורש אנרגיות רבות, התכוננות בטרם עת, הכנת תפריט, בישולים, לבקש מהשכנה להכין עוגה והסבתא לבשל את המרק הטעים שלה, ניקיונות, צביעה, תיקונים, בייביסיטר לכלב והחתול, לוודא את תקינות השירותים ובכלל הירתמות שמצריכה את כל דיירי הבית והקרובים הסובבים להירתם למשימה. אז זהו, שזה לא תמיד חייב להיות כך. הזמנת קייטרינג לאירועים ביתיים מאפשרת ליהנות מכל העולמות גם יחד. גם לחגוג את השמחה בפורום רחב ובאווירה משפחתית וגם לאכול מטעמים שאין צורך לעמול עליהם מראש.

 

הזמנה ממסעדה או מחברת קייטרינג

 

אם אנו חפצים באירוע ביתי, מדוע לא להזמין אוכל מהמסעדה האהובה עלינו ולחגוג בבית? זוהי כמובן אופציה טובה מאוד לארוחת ערב כשלא מתחשק לבשל או לצאת מהבית, כמו גם לאירועים קטנים. מה יותר כיף מלאכול את המנה האהובה עליך- ועוד בבית! יחד עם זאת, לאירועים גדולים הדורשים סידורים והגשה מיוחדת ונעימה, מסעדות שלא מחזיקות שירותי קייטרינג לרוב לא בנויות לכך וקשה להן להיערך לאירוע כזה כיוון שאין להן את הניסיון. אם מדובר באירוע בסדר גודל של אורחים רבים, גם מבחינת המחיר וגם מבחינת המיומנות מומלץ להיעזר בחברת קייטרינג אמינה ובעלת ניסיון רב  באירועים מסוג זה.

מסעדת פינגוין

04-9928855